Ulead Gif Animator+ X.Plugin Full

Derecelendirme: 5 / 3 oy  
Bu dosyayı sadece kayıtlı ve giriş yapan kullanıcılar derecelendirebilir

Ulead Gif Animator 5.0 ile kendinize özel gif dosyaları oluşturabilirsiniz. Ulead'ın bu programı ile istediğiniz şekil ve renklerde gif dosyaları oluşturabilirsiniz. Ulead Gif Animatorun kullanımı gayet kolaydır. Gif dosyaları yapmak için en iyi programlardan biridir. + ilaç mevcuttur.

Ayrıca yaptığınız resimleri gif, uga, ufo, psd formatlarında kayıt edebilirsiniz. Bu programla forumlarda kullanmak için hareketli nickler yapabilir, paintten yaptığınız resimleri bu program sayesinde hareketlendirebilirsiniz. Messengerda kullanılan bir çok smile bu programlar sayesinde yapılmaktadır. Sizde kendi basit smilerlarınızı yapabilirsiniz.

+ Bu program için yapılmış olan Gif-X.Plugin'de paketin içindedir. Gif-X.Plugin ile Gif Animatoru özellik bakımından içinde barındırdığı birçok ışık ve hareket efektleriyle ikiye katlayabilirsiniz.

 

 
 
Powered by Phoca Download
Slit Mask, Motion Bro premium, Photoshop 2020 21.2.0 Full + Türkçe + Portable, After Effects 2022 Full, Ulead Gif Animator + X.Plugin Full, Zaxwerks 3D Flag AE (Fligransız), FastStone-Capture v 9.7 Full, Adobe After Effects 2022 Full, Win 11 Kurulumu için appraiserres.dll, Pixomatic Premium v5.9.0, Audacity 3.2 Ses düzenleme programı, CorelDRAW Graphics Suite 2022 Full, StartAllBack 3.5.4 Full, Win11 Klavye kısayolları, internet hız testi
  • Kullanıcılar 41
DaniSDurmuS by ....:: DveS ::....